Free cookie consent management tool by TermsFeed Úvod | SK Slavia Praha Padel

Novinky

Přihlašte se na turnaje na Slavii!
Publikováno: 26.03.2024

termínovka 2024_turnaje.png

V našem areálu na Slavii se budou v letošním roce opět konat turnaje jak pro veřejnost, tak pro soutěžní hráče, každý si může vybrat podle své výkonnosti. Pro veřejnost jsou určené turnaje série ATTour, a to v kategoriích START (začátečníci) a SPORT (pokročilí). Přihlášky na www.babolattour.cz.

Závodní hráčï, kteří jsou registrovaní v České padelové federaci, hrají CUPRA Czech Padel Tour, přičemž v této sezoně bude náš klub organizovat turnaje mužů, žen a juniorů (společný turnaj dívek i chlapců). Výsledky z těchto turnajů a získané body se započítávají do oficiálního celostátního žebříčku ČPF. Přihlášky na tyto turnaje na www.czpadel.cz. Celá tour vrcholí MASTERS - mistrovstvím České republiky, kam postupuje nejlepších 16 párů v každé kategorii.

 

On-line rezervace spuštěny!
Publikováno: 18.03.2024

on line booking.jpg

Možnost on-line rezervace je tady! Svůj zvolený čas hry si můžete nyní sami zarezervovat v novém rezervačním systému, naprogramovaném speciálně pro náš klub. Stačí si registrací vytvořit svůj uživatelský profil a pak si už můžete jednoduše vybrat den a čas, počet kurtů a délku pronájmu (max. 4 hodiny). Při rezervaci se zároveň zobrazí vaše osobní cena v závislosti na tom, zda jste člen klubu či nikoliv. 

V plném komfortu už od 18. března!
Publikováno: 11.03.2024

4. kurt_širší verze.jpg

Příznivé počasí nám dovoluje oznámit, že od pondělí 18. března 2024 startuje na Slavii padelová sezona se vším komfortem! Po zimním omezeném, ale nepřerušeném provozu, otevíráme opět klubovnu, kde se na vás těší rozšířený tým recepčních, k dispozici už budou šatny a sprchy a samozřejmě bar s občerstvením. Spolu s tím také otevíráme čtvrtý kurt s celoproskleným průhledem modelu Padel Deluxe Carbon, který nám dodala firma PADEL SPACE (www.padelspace.cz), a se stejným povrchem jako na ostatních třech kurtech, tedy JUTAgrass v modré barvě.   

Partneři